Internetinės svetainės

Internetinės

svetainės

Landing pages

Puslapis „Vizitinė kortelė“ supažindina potencialius klientus su jūsų produktu ar paslauga, reklaminis autonominis resursas reikalaujantis patrauklaus dizaino, kokybiško puslapio užpildymo ir geros SEO optimizacijos…. Taip pat nukreipimo puslapiai puikiai tinka vykdyti konkretaus produkto ar paslaugos reklaminę kampaniją, pritraukti tikslinę auditoriją į svetainę iš kontekstinės reklamos („Yandex.Direct“, „Google AdWords“), socialinių tinklų ar el. Pašto naujienlaiškių.

Website

Pilnavertis internetinis puslapis supažindina klienta su kompanija turintis paprasta, bet funkcionalų dizainą, reikalaujantis išplėstinės informacijos tokios kaip: „Apie mus“, „Produktai ar paslaugos“, „Kainoraštis“…Taip pat verslo svetainė yra interneto šaltinis, kuris reprezentuoja įmonę internete, parodo jos sėkmę ir išlaiko autoritetą. Pateikiama didžioji dalis informacijos apie pačią įmonę, veiklos sritį. Prekės ženklo filosofija perduodama per svetainę, perduodamas produktų naudingumas.

Įmonės portalo sprendžiamos užduotys:

 • Įmonės įvaizdžio formavimas.
 • Klientų bazės plėtra.
 • Naujų partnerių ir tiekėjų paieška.
 • Laisvų vietų užpildymas.
 • Skubus bendravimas su vartotojų auditorija.

Įmonės ištekliuose dažnai yra prekių ir paslaugų katalogas, taip pat papildomos paslaugos – forumai, apklausos, naujienlaiškiai. Ji taip pat atlieka internetinius išlaidų skaičiavimus, priima užsakymus, pardavimus, rinkodaros tyrimus, renka klientų atsiliepimus ir daug kitko.

Darbų Įvykdymo

Eiliškumas

01
Informacijos Gavimas
02
Darbų Planavimas
03
Dizainas
04
Prototipo Patvirtinimas
05
Testavimas & Paleidimas

Gaukite

Nemokamą

Konsultaciją

Atsiųskite savo reikalavimus, susijusius su svetaine ar kitu IT produktų, mes ištirsime jūsų užklausą ir pasiūlysime optimaliausią variantą.
  Apie

  Męs sėkmingai planuojame ateitį, dirbdami su pukiais klientais ir tęsdami programinės įrangos kūrimą.

  Sekite Mus:
  Sekite Mus:

  Naujienlaiškis

  Prisijunkite prie mūsų! Gaukite naujienas ir geriausius pasiūlymus.

  Copyright © 2021 Visos teisės saugomos. WebFactory